188 Pożegnanie ?

czwartek, 1 lutego 2018

Przygodę z blogiem zaczęłam w październiku 2012 roku. Były dłuższe przerwy i krótsze, ale zawsze jakieś notki się pojawiały :) Nawet kiedy w Naszym życiu pojawiła się Alicja, starałam się coś tam naskrobać, a moimi ulubionymi postami są miesiące w zdjęciach. Tak naprawdę, kiedy piszę dla Was te migawki z miesiąca, widzę ile rzeczy się u Nas dzieje :) 
Bardzo lubię zaglądać do Was, czytać recenzje różnych kosmetyków - o niektórych nawet nie miałam zielonego pojęcia. Dzięki Wam i Waszym wpisom kilka kosmetyków zagościło u mnie na stałe. 
Ale zmierzamy do meritum, czyli dlaczego pożegnanie ?
Nie, nie zamykam bloga. Nie przyszło mi to nawet do głowy. Czasem przychodzą momenty, że człowiek robi sobie dłuższą przerwę w pisaniu, ale chyba każdy ma takie chwilowe wypalenie. Tak jak jest teraz - Ali idą zęby i pomimo, że nie ma gorączki i przesypia całe noce, jest strasznie marudna i najlepiej nie schodziła by z rąk mamy, ale muszę się pochwalić że właśnie przebił się pierwszy ząbek tak więc jest ogromny progres :) 
Przez niedoczytanie informacji jaką dostałam na mejla, wprowadziłam sama siebie w błąd. A mianowicie myślałam, że platforma bloggera zostaje zamknięta. No cóż... w przypływie emocji stwierdziłam, że nie mogę stracić bloga i przeniosłam go na inną platformę. Nie żałuję tego, teraz w końcu mam taki adres www jaki zawsze chciałam mieć :) Wszystkie wpisy zostały już przeniesione, zupełnie nic się nie zmieni poza adresem :)
Możecie mnie teraz znaleźć pod adresem:
Zapraszam Was tam serdecznie. Oczywiście mam nadzieję, że będziecie tam ze mną :)

1 komentarz: